23.04.2017

Університет імені Адама Міцкевича (Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu) є найбільшим державним ВНЗ Познані і одним із кращих у Польщі. Окрім кампусу у рідному сісті, навчальний заклад має відділення у Гнєзно, Каліші, Пілі та Слубіці.

Познанський університет був заснований 1919 року. Наразі тут працює близько 3 000 викладачів, серед них – 264 штатних професорів, 439 доцентів, 1617 професорів зі ступенем доктора наук і старших викладачів.

У навчальному закладі на 15 факультетах здобувають освіту майже 40 тис. студентів, серед яких більше тисячі – іноземних.

Познанський університет ім. А. Міцкевича дотримується високих стандартів у наданні освітніх послуг. Студенти можуть обирати серед 170 спеціальностей, які викладаються польською мовою. Також є бакалаврські та магістерські програми з англійською, німецькою та голландською мовами навчання.

Гордість навчального закладу – унікальна бібліотека з величезною колекцією друкованих видань і потужною електронною онлайн-системою. Друковані фонди налічують близько 3 мільйонів примірників книг та періодичних видань, включаючи газети, карти та інші документи. До того ж, на кожному з 15-ти факультетів розміщена профільована бібліотека відповідно до тематики досліджуваних предметів.

Познанський університет ім. А. Міцкевича активно співпрацює з понад 350 університетами зі всього світу. Навчальний заклад є членом EUA (Європейська Асоціація Університетів), EUCEN (Європейський університет безперервного навчання) тощо.

В університеті існує величезна кількість різних студентських організацій, наприклад, студентський парламент, незалежна студентська асоціація, туристичні клуби, Всесвітня асоціація молоді, асоціація активного туризму та спорту та ін. Діють студентські наукові гуртки: наукове співтовариство математиків, гуртки робототехніки, археології, географії, гурток любителів древньої писемності і багато-багато інших. До того ж, університет ім. Адама Міцкевича визнаний найспортивнішим ВНЗ країни. Тут працює спортивний клуб AZS, в якому можна займатися зокрема і тріатлоном, вітрильним спортом і веслуванням. Університет пишається також своїми творчими досягненнями: двома хорами («Академічним хором» і «Камерним хором») і двома театральними гуртками («Biuro Podróży» і «Strefa Ciszy»), а також університетським оркестром. Кожен студент неодмінно знайде собі позакласне заняття до душі і зможе всебічно розвиватися!

А цьогоріч, завдяки дотаціям із європейського фонду для українців та інших іноземців, ВНЗ пропонує знижки на навчання!!!!

Обравши Познанський університет ім. А. Міцкевича, Ви отримаєте:

– високий рівень наукових досліджень;

– конкурентна вартість навчання;

– зручне розташування між Варшавою та Берліном;

– мультикультурне середовище;

– студентське містечко;

– динамічний бізнес-центр, який пропонує можливості кар’єрного зросту;

– комплексні академічні пропозиції;

– зручності для студентів-інвалідів;

– спортивні програми.