Офіційний сайт: https://www.wsjo.pl/
Вища школа іноземних мов ім. Богуміла Лінде в Познані (Wyższa Szkoła Języków Obcych w Poznaniu) – один з найбільших приватних філологічних університетів Польщі.
Університет був заснований у 2000 році, а вже через чотири роки отримав державну акредитацію, що стало найкращим підтвердженням високої якості освіти. Має сильну позицію в національних рейтингах. Вища школа завоювала популярність і визнання і серед наукової еліти і серед студентів з усієї країни. В WSJO – більше 2 тис. майбутніх філологів.
Університет готує висококласних фахівців на кваліфікаційних рівнях бакалавра, магістра, а також пропонує післядипломне навчання.
Головна перевага WSJO: сучасна актуальна освіта і високий рівень навчання. До підготовки фахівців тут підходять глобально: крім передачі необхідних знань, формують практичні навички і знайомлять з історією, культурою країни і світосприйняттям її мещканців. Це допомагає більш глибоко пізнати регіон, зрозуміти особливості мови, не тільки вивчити, але і відчути їх.
У WSJO викладає близько сотні науковців, частина з яких має звання доктора або професора. Це і заслужені вчені, і носії мови з багатьох країн світу: Японії, Китаю, Великобританії, Іспанії, Німеччини. Багато викладачів – не тільки професійні філологи, а й видатні фахівці: журналісти, програмісти, експерти з економіки та туризму. Університет дбає про взаємостосунки між студентами і лекторами, організовує опитування і надає можливість студенту оцінити роботу викладача.
Невід’ємна (і улюблена для більшості студентів) частина освіти – навчання за кордоном. WSJO бере участь у програмі міжнародного обміну Erasmus, що відкриває студентам море можливостей професійного розвитку в будь-якій країні світу.
Для студентів англійської філології WSJO підготував унікальну програму 2 + 2. Спільно з престижним британським University of Huddersfield, Вища школа надає можливість не тільки навчатися в Англії два роки, але і отримати другий диплом, який відкриває шикарні можливості для блискучої кар’єри в будь-якій країні світу.
Напрямки навчання:
- Англійська філологія
- Китайська філологія
- Німецька філологія
- Іспанська філологія
- Корейська філологія
- Японська філологія
- Скандинавістика (шведська, норвезька, данська мови)
- Прикладна лінгвістика (англійська мова + німецька, іспанська або французька)