Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Польща / Вроцлав
Напрямки навчання: біологія, хімія / фізіотерапія

Офіційний сайт: https://www.upwr.edu.pl/

Один із найкращих спеціалізованих вищих навчальних закладів у Польщі.
Природничий університет здійснює навчання за природничими і технічними напрямками, а також займається дослідженнями в галузі сільського господарства та дотичних наук, програмами розвитку природного ландшафту, якості харчування і менеджменту.
Вроцлавський природничий університет визнано одним з кращих спеціалізованих ВИШів Польщі, посідає друге місце в країні з точки зору виданих патентів. Щороку університет займає провідні позиції в рейтингах, а серед польських державних університетів в галузі природничих та сільськогосподарських наук знаходиться на другому місці.
Університет Природничий у Вроцлаві – це більше 10 000 студентів, що отримують освіту на 27 напрямків навчання, на 5 факультетах.
Вроцлавський природничий університет може похвалитися сучасними навчальними аудиторіями та лабораторіями, гуртожитками високого стандарту і низькою оплатою за проживання, спортивними об’єктами, включаючи критий басейн.
У 2004 р. Європейська Комісія нагородила Природничий університет сертифікатом ECTS Label, отже, ВНЗ є надійним партнером в європейському міжнародному співробітництві. Освіта, здобута у Природничому університеті, є перспективною.

Факультети:

  • факультет тваринництва та біології
  • факультет ветеринарної медицини
  • факультет природничих наук і технологій
  • факультет екологічної геодезії та інженерії
  • факультет харчових наук