Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Польща / Варшава
Напрямки навчання: менеджмент, управління / право, юрист / психологія / філологія

Офіційний сайт: http://www.swps.pl/

Для всіх, хто вирішив здобути освіту психолога, варто звернути увагу на Університет суспільної психології у Варшаві. Це один зі світових центрів з підготовки фахівців високого рівня, двері якого відчинені для іноземців. Тут присутня велика кількість факультетів, де можна отримати спеціальності в областях права, журналістики, філології (включаючи англійську, шведську, іспанську, норвезьку), міжнародні відносини (Китай і східна Азія), нацбезпека. Для всіх слухачів, навчання ведеться польською мовою, тому мову потрібно знати на рівні «експерт».
Університет Психології у Варшаві має домовленість зі 140 країнами світу про обмін досвідом та навчання іноземних студентів.
У 2000 р. було створено науково-дослідний центр, що займається дослідженнями у галузі психології. Центр бере участь у двох із шести “Рамкових програм” Європейської Комісії і посідає одне з перших місць за наукову діяльність. В Університеті відкрито спеціальну лабораторію, де за участю відомих науковців та з допомогою передових технологій, якими обладнана лабораторія, відбуваються наукові дослідження на світовому рівні. У багатьох науково-дослідних програмах беруть участь науковці з інших країн – це професори з Cardiff University (Англія), Potsdam Universitaet (Німеччина), Denver University (США). Університет Суспільної Психології має повноваження присвоювати науковий ступінь Доктора гуманітарних наук з психології.
SWPS співпрацює з багатьма іноземними ВИШами, зокрема – Університетом в Ланкастері (Англія), Університетом в Белефілд (Німеччина), Nancy 2 (Франція), Appalachian State University (США), Університетом у Флоренції, де студенти мають можливість продовжувати навчання, науково-дослідну роботу та проходити професійні практики.
За рейтинговою оцінкою «WPROST», Університет Суспільної Психології – перший у списку гуманітарних ВИШів. Протягом 6-ти років поспіль він отримує Золотий індекс, Найвищий рейтинг якості освіти Державної Акредитаційної Комісії, а також позитивну оцінку у галузі культурологіі та соціології. Згідно звіту Державної Комісії з освіти (PKA), визнаний зразковим навчальним закладом.
Важливим фактором є реалізація ВИШем програми, що сприяє як працевлаштуванню його випускників та студентів, так і наданню їм пропозицій щодо проходження практики – за допомогою власного Бюро кар’єр та Академії Молодого Менеджера.
Головний корпус SWPS – це сучасний навчальний комплекс, оснащений високотехнологічним обладнанням. Безліч комп’ютерних залів, просторі аудиторії, їдальні на кожному поверсі, велика бібліотека, яка містить близько ста тисяч томів, а також доступ до інтернету в будь-якій точці університету і безліч інших речей забезпечує комфортне навчанння студентам.

Напрямки навчання:

  • Англійська філологія
  • Журналістика
  • Культурознавство
  • Міжнародні відносини
  • Менеджмент
  • Національна безпека
  • Психологія
  • Психологія в управлінні
  • Управління
  • Філологія