Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Польща / Варшава
Напрямки навчання: бізнес / біологія, хімія / дієтологія / менеджмент, управління / право, юрист

Офіційний сайт: http://lazarski.pl/

У ВИШі викладання проводиться польською або англійською мовами. Протягом всього навчання діють безкоштовні курси по їх поглибленню.
Університет Лазарського у Варшаві розвиває програми, які мають практичний характер. Завдяки цьому, усі колишні студенти швидко знаходять роботу по закінченні ВНЗ. Для практики Університет має все необхідне, постійно проводяться практичні семінари, які допомагають отримати академічні знання.
Університет Лазарського у Варшаві вважається кращим Польським університетом за міжнародним рейтингом U-Mulirank. Але відомий він не тільки багатьма нагородами, але й позитивними відгуками студентів. Багато випускників можуть знайти першу роботу за спеціальністю, ще навчаючись в університеті.
Одна з найголовніших особливостей навчання – те, що викладають програму не тільки професори, а й діючі адвокати, судді, політики та бізнесмени. На медичному факультеті всі професори – діючі медичні працівники.
Важливо те, що студент може обрати програми, які дають можливість отримати два дипломи, один з котрих – Британського Університету. Бакалаврат або магістратура – з двома дипломами.
Для українців навчатися в Лазарскьому – це можливість отримати міжнародний диплом, працювати за кордоном. Ціна за навчання для іноземців може варіювати, дивлячись на те, на якому факультеті навчається студент та якою мовою. Додатково, українці можуть отримати знижку на навчання, що вплине на загальну вартість.
Лазарський Університет має угоди за обміном студентів з 90 ВИШами світу. Така практика допомагає посилити знання студентів, а також ближче пізнати та зрозуміти культуру інших країн. Це дуже важливо для студентів, які навчаються на факультеті міжнародних відносин.

Напрямки навчання:

  • Адміністрація і право
  • Міжнародні відносини
  • Медицина