Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Китай / Пекін
Напрямки навчання: бізнес / економіка / менеджмент, управління

Офіційний сайт: http://english.bucea.edu.cn

Загальна інформація. Пекінський Університет Цивільного Будівництва та Архітектури був заснований в 1936 р. як Професійний коледж Будівництва. Ставши інститутом, у 1982-му отримав право від Пекінського Комітету Освіти видавати ступінь бакалавра, а через 4 роки і ступінь магістра. У 2004 отримав ліцензію на прийом іноземних студентів. А у 2013 році отримав сучасну назву. Університет має два кампуси: Західний і Дасін Кампус, територія яких займає площу в тисячі квадратних метрів.До послуг студентів – бібліотека, фонди якої налічують 1,5 млн томів книг і 1000 видів іноземних і вітчизняних журналів. BUCEA має 9 відділів і 3 викладацьких центри, студенти можуть навчатися на 34 спеціальностях бакалавратури і 12 спеціальностях магістратури.

Міжнародна співпраця. Університет активно підтримує міжнародні академічні обміни і співпрацює з багатьма університетами світу. Найчастіше гостями лекцій стають викладачі-професори із США, Англії, Німеччини та інших країн. Більшість викладачів мають досвід закордонного стажування із навчання і викладання. BUCEA встановив і підтримує дружні стосунки з іншими ВИШами та науково-дослідними інститутами, більш ніж в 20 країнах.

Іноземні студенти, які вступають за нашою програмою, зараховуються без вступних іспитів!
Програма для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

На базі 11 класу:

Бакалаврат, факультет економіки і управління будівництва. Спеціальність – Управління бізнесом

У вартість включено:
– навчання – $2 500;
– додаткові витрати – $2 800 (проживання в 3-х місній кімнаті, підручники, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, державна медичне страхування, віза на 1 рік).

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 300

Проживання. Гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Студентам пропонуються 3-місні кімнати готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол. На поверсі гуртожитку є інтернет, загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі. Для загального користування – пральні машини.