Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Китай / Пекін
Напрямки навчання: бізнес / економіка / менеджмент, управління / фінанси

Офіційний сайт: http://english.bistu.edu.cn

Загальна інформація. Пекінський Університет Науки і Інформаційних Технологій був створений 2008 року, навчальний заклад має технічний і управлінський напрямки. Основна мета – дати хорошу прикладну освіту. В університеті на 32 спеціальностях навчається 12 000 студентів. Педагогічний склад університету налічує 103 викладача, 15 професорів і 34 доцента, 34 викладача зі ступенем доктор.

Спеціальності для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

Пекінський Університет Науки і Інформаційних Технологій пропонує для іноземних студентів (на базі 11 класу) навчання на факультеті Економіки та Менеджменту.

(Мовні курси + факультет) без вступних іспитів, без сертифіката HSK, з нульовим знанням китайської мови. Після навчання китайській мові протягом одного семестру студенти здають внутрішній іспит на знання мови. За умови успішного складання іспиту, отримують можливість зарахування на перший курс з другого семестру і почати вивчати предмети за фахом.

Тривалість навчання: 4 роки, студенти отримують диплом бакалавра (за умови успішного складання іспиту).

Факультет економіки і менеджменту включає в себе два напрямки навчання: Економіка і Менеджмент.

Мета цієї спеціальності в тому, щоб забезпечити студентів, що беруть участь в міжнародній комерційній діяльності, торгівлі, бізнесі та інвестиційній діяльності, необхідною підготовкою в ролі лідера і висококваліфікованого фахівця в цій галузі.

Вартість навчання на мовних курсах $ 5 570

У вартість програми входить навчання, проживання, віза, страховка, медичний огляд, книги. Студент, який не досяг 18 років, оплачує додатково опікунство від китайської сторони в розмірі $ 290.

Переваги програми для іноземних студентів:

  1. Студенти зараховуються відразу на 1 курс факультету за програмою Бакалавр, без сертифіката HSK (економлять 1 навчальний рік на навчання китайської мови).
  2. Кожний день у студентів по 6 занять, вони зайняті цілий день. Курс китайської мови на 1 курсі проходить в інтенсивному режимі.
  3. Заявки приймаються до 1 серпня.

Територія кампусу університету включає в себе навчальні корпуси, гуртожитки, бібліотеку, стадіон, спортивний комплекс, їдальню.

Проживання: гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу університету. Для розселення пропонуються 2-місні кімнати готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями, в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол. На поверсі гуртожитку є загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі. Є пральні машини для загального користування.

Напрямки навчання:

  • Бухгалтерський облік
  • Фінансове управління
  • Управління на підприємствах
  • Управління людськими ресурсами
  • Економіка ринкового збуту