Тип навчального закладу: коледжі
Країна і місто: Китай / Пекін
Напрямки навчання: бізнес / економіка / менеджмент, управління

Загальна інформація. Коледж є закритим навчальним закладом, що говорить про безпеку студентів, з повним навчальним днем. Навчальний заклад складається з кількох корпусів. На території коледжу знаходиться: центр факультету діловодства, центр фінансової справи, центр інформаційних технологій, комп’ютерні класи, комплексна тренувальна база авіаційного обслуговування, студентський гуртожиток, їдальня, спортивний майданчик, багатофункціональна спортивна зала, тенісна зала, парк та інші установи, що створює вчителям і студентам комфортні умови для роботи і навчання.
В коледжі навчається більше 10 000 тис. студентів,Коледж Qiushi є одним з перших навчальних закладів Пекіна, який розпочав співпрацю з іноземними студентами та педагогами. Коледж вже прийняв понад 5 000 викладачів і студентів з Англії, США, Німеччини, Японії і Кореї на короткотернінові програми та стажування.

Програма навчання для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

На базі 9 класу (мова + шкільна програма + спеціальність).

Термін навчання – 3 роки, після закінчення видається атестат про повну загальну середню освіту + диплом про професійну освіту.

Спеціальність – Електронний бізнес

Перші півроку – інтенсивне вивчення китайської мови, далі паралельно вводяться предмети за шкільною програмою 10 і 11 класу. На другому курсі навчання студент обирає факультет. Програма за фахом вводиться на 2-й рік з другого семестру і весь третій рік. Після закінчення коледжу, студент може вступити до ВНЗ на перший курс факультету (на загальних правах), при наявності сертифікату необхідного рівня HSK.

Проживання: в 2-х місній кімнаті готельного типу (в кімнаті є душ, санвузол, необхідні меблі: ліжко, тумбочка, шафа, є кондиціонер).

У вартість входить:

* навчання – (8 навчальних місяців);
* проживання і додаткові витрати (проживання в 2-х місній кімнаті, навчальні матеріали, реєстрація за місцем перебування, медичний огляд, та страхування);
* шкільна форма;
* харчування;
* опікунство – $290;
* поворотний депозит – $100.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $6 000

Переваги навчання в коледжі Qiushi:

  1. Студент отримує атестат про повну загальну середню освіту + диплом про професійну освіту.
  2. Коледж є закритим навчальним закладом, студент може залишати коледж до 18:30.
  3. Студенти знаходяться під постійним наглядом педагогів.
  4. Після закінчення коледжу, якщо студент вступає до ВИШу за аналогічним фахом, у нього є можливість бути зачисленим на 2, 3 курс.
  5. Заявки приймаються до 1 серпня.