Тип навчального закладу: інститути
Країна і місто: Китай / Пекін
Напрямки навчання: бізнес / економіка / філологія / фінанси

Офіційний сайт: http://www.bjypc.edu.cn

Загальна інформація. Державний навчальний заклад, існує понад півстоліття. Загальна кількість студентів становить 6 000 осіб. В інституті більше 20 спеціальностей. З 1994 року ВИШ почав працювати з іноземними студентами з США. На сьогоднішній день тут навчається близько 2 000 студентів з понад 20 країн (Америка, Великобританія, Франція, Швеція, Росія, Японія, Єгипет та інші). Факультет Китайської мови заснований більше 10 років тому. Уроки для іноземних студентів проводяться в міні-групах.

Проживання. Гуртожиток для іноземних студентів знаходиться на території кампусу інституту. Студентам пропонуються 3-місні кімнати для розселення готельного типу, обладнані всіма необхідними меблями; в кімнаті є телевізор, холодильник, кондиціонер, душ і санвузол. Можливий інтернет в кімнаті за окрему плату. На кожному поверсі гуртожитку є загальна кухня, при бажанні студенти можуть готувати самі. Є пральні машини для загального користування. На території студентського кампусу знаходиться спортивний майданчик. Тренажерна зала знаходиться неподалік від інституту. Харчування в їдальні, китайська та мусульманська кухня.

Спеціальності для іноземців з нульовим знанням китайської мови.

На 1 курсі вчать предмети+китайську мову.

  1. Мовні курси китайської мови

Заняття з понеділка по п’ятницю, 4 уроки на день.

Після річних курсів китайської мови студенти можуть здати іспит HSK (стандартизований кваліфікаційний іспит з китайської мови (путунхуа) для осіб, які не є носіями китайської мови, а саме іноземних студентів, і представників етнічних меншин, які проживають в КНР).

Вартість навчання $3 000.
Додаткові витрати $2 500 включають в себе проживання в 3-місному номері готельного типу, медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 500

  1. Факультет “Китайська мова та культура”, спеціальність – «Бізнес – китайська». Мовні курси + факультет

Програма навчання 3 роки, видається диплом про вищу професійну освіту. Заняття – 5 днів на тиждень.

Вартість навчання $3 000
Додаткові витрати – $2 500 включають в себе проживання в 3-х місному номері готельного типу (гуртожиток після ремонту), медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $5 500

Студент, який не досяг 18 років, додатково оплачує опікунство від китайської сторони в розмірі $290.

Стипендія з 2 року навчання 10,000 юанів на рік

3. Факультет міжнародної економіки та бізнесу. Спеціальність – Міжнародний бізнес

Умови зарахування на факультет після мовних курсів: сертифікат HSK 3 рівня і IELTS 3.0.

Тривалість навчання: 3 роки, видається диплом інституту про вищу професійну освіту (для отримання ступеня бакалавр необхідно додатково закінчити ще 2 роки в університеті за цією спеціальністю). Спосіб викладання: двомовний (англійська і китайська).

Вартість навчання $4 333
Додаткові витрати – $2 902 включають в себе: проживання в 3-місному номері готельного типу, медичний огляд та страхування, реєстрація за місцем проживання, навчальні матеріали, віза.

Після закінчення 3-х років, можна вступити до магістратури Університету Плімута, який розташований на побережжі Девон, Англія, близько 300 км від Лондона. Термін навчання 2-3 роки.

ЗАГАЛЬНА СУМА НАВЧАННЯ – $7 235

Переваги програми для іноземних студентів:

  1. Студенти зараховуються відразу на 1 курс факультету за програмою, без сертифікату HSK (економлять 1 навчальний рік на вивчення китайської мови)
  2. Два рази на тиждень проводяться додаткові 2 уроки для більш інтенсивного вивчення мови
  3. У студентів є можливість після факультету «Міжнародна економіка» вступити до магістратури в Університет Плімута
  4. Заявки приймаються до 1 серпня