Офіційний сайт: http://www.lasallecollege.com/

Це один з найкрупніших, провідний канадський двомовний професійний коледж. Входить до холдингу приватних ВИШів LaSalle International: 3 коледжі в Монреалі (Квебек), 1 – у Ванкувері (Британська Колумбія).
Представництва (кампуси) знаходяться на 5-ти континентах світу: Північна та Південна Америка, Європа, Азія, Африка і Австралія. Міста, які користуються найбільшою популярністю серед студентів пост-радянських країн, включаючи Україну: Монреаль, Ванкувер (Канада), Барселона (Іспанія), Мельбурн (Австралія).
У коледжі навчаються студенти із 75 країн світу. Освіта, яку отримують тут, поєднує очікування молодих спеціалістів і вимоги працедавців.
Коледж активно розвиває курс на міжнародне навчання – 20% із загальної кількості студентів приїжджають сюди з різних куточків світу. Навчання проходить англійською та французькою мовами. Акцент робиться на практику, що робить освіту в коледжі Ласаль вдалою інвестицією у свою кар’єру.

У 2013 році сайт Fashionista.com визнав коледж LaSalle одним із 50 кращих шкіл моди у світі. А в 2014 – коледж завоював 4 призи із 5 на конкурсі Telio Design Competition.

LaSalle пропонує 60 програм навчання в 5 школах:

  • Міжнародна школа моди, мистецтв та дизайну
  • Міжнародна школа готельного менеджменту та туризму
  • Школа гуманітарних та соціальних наук
  • Міжнародна школа бізнесу та технологій
  • Школа онлайн-навчання