Тип навчального закладу: університети
Країна і місто: Польща / Варшава
Напрямки навчання: економіка / логістика / менеджмент, управління / право, юрист / фінанси

Офіційний сайт: www.kozminski.edu.pl

Університет імені Л. Козьмінського (Akademia Leona Koźmińskiego) – приватний вищий навчальний заклад, заснований 1993 році у Варшаві. ВНЗ увійшов до престижних освітніх рейтингів, один з яких – «Financial Times – Business School Ranking» як найкращий бізнес-університет Центрально-Східної Європи.

У ВИШі можна навчатися на одному з 22-х напрямків на заочній або стаціонарній формі.

Щоб паралельно з польським, студенти отримали і американський диплом, могли навчатися чи пройти практику за кордоном, Академія Леона Козмінського співпрацює з Clark University США.

При Академії діє Центр праці та кар’єри “Kuznia”. Мета Центру – допомога студентам у працевлаштуванні, виборі місць проходження практики, стажування. Центр праці та кар’єри співпрацює з багатьма організаціями, фірмами, підприємствами, державними установами, організовує зустрічі з роботодавцями, різноманітні курси, конференції. Все це допомагає студенту знайти найбільш цікаві і відповідну пропозицію щодо роботи, стажування, практики, отримати професійні консультації щодо побудови власної кар’єри.

Cтворена Школа бізнесу та консалтингу, в яких досвідчені спеціалісти допомагають студентам отримати знання і вміння, необхідні для розвитку власної кар’єри і бізнесу.

Заклад має багато відзнак, нагород і сертифікатів, серед яких і диплом Business Center Club – головного Лідера Бізнесу Польщі.

Вищий навчальний заклад співпрацює з понад 200 університетами з усього світу, куди виїжджають студенти за програмою Erasmus та на основі двосторонніх угод.

Університет імені Л. Козьмінського має три найважливіші міжнародні акредитації: європейську EQUIS, американську AACSB та найкращу серед МВА програм світу – AMBA. Такі акредитації мають лише 5% бізнес-університетів у світі, в тому числі Єльський та Гарвардський.

При Академії функціонує Центр трансформації, глобалізації та інтеграції TIGER. Це міжнародний, незалежний, інтердисциплінарний науковий інститут, який займається дослідженням процесів, пов’язаних з постсоціалістичною трансформацією економіки країн Центрально-Східної Азії і їх інтеграції в світову економіку, а також входження постсоціалістичних країн Європи до Європейського союзу.

Напрямки навчання:

  • Управління
  • Економіка
  • Менеджмент
  • Право в бізнесі
  • Фінанси та облік
  • Соціологія бізнесу та ЗМІ
  • Логістика
  • Адміністрація