Тип навчального закладу: академії
Країна і місто: Польща / Познань
Напрямки навчання: менеджмент, управління / туризм, готельно-ресторанний бізнес

Офіційний сайт: http://www.wshig.pl/

Академія готельно-ресторанного бізнесу у Познані (Wyższa Szkoła Hotelarstwa i Gastronomii) заснована у 1993 році. Метою Академії є підготовка висококваліфікованих фахівців у готельній та ресторанній справі для подальшої роботи у туристичних фірмах, готелях та ресторанах у всіх країнах світу.
Можливість вивчення мінімум 3-х іноземних мов. Постійна актуалізація програми навчання гарантує знання, що відповідають останнім тенденціям та інноваціям.
Теорeтична підготовка поєднана з практичною, яка проходить на території академії, в ресторані і Зимовому Саду.
Академія готельно-ресторанного бізнесу у Познані готує професійних фахівців у туристичній галузі. ВИШ стежить за постійним оновленням своїх пропозицій і співпрацює з відомими готелями і ресторанами в Великобританії, Ірландії, Франції, Греції, на Кіпрі, в Іспанії, Норвегії, Америці, Німеччині та Італії. Кожен студент Академії, який успішно здав іспити першого семестру, добре знає мову країни, куди збирається, а також пройшов місячні практики в Польщі, може їхати на практику за кордон.
Найчастіше студентам пропонується робота в туристичних бюро, готелях, гастрономічних об’єктах, центрах відпочинку та рекреації, а також в громадських організаціях та адміністраціях.

Напрямки навчання:

  • Готельний бізнес
  • Обслуговування туристичного руху
  • Управління та маркетинг в готельному бізнесі, туризмі, рекреації