Коли мій син Дмитро сказав, що хоче навчатись у Європі, ми почали шукати, хто нам у цьому може допомогти. Друзі підказали Міжнародний центр «Фелісія». Так ми познайомилися із директором Катаєвою Оленою Степанівною, чудовою людиною, яка через Профорієнтацію допомогла сину зрозуміти, яка спеціальність підходить йому найбільше, а також зорієнтувала серед численного розмаїття ВНЗ Польщі. Добре, що є такі центри, які допомагають людям досягнути мети, за що їм – щирі слова вдячності. Мені сподобалося, що у «Фелісії» був налагоджений з батьками тісний контакт: нас тримали в курсі успіхів дитини, проводили батьківські збори, організовували конференц-зв’язок по скапу з представниками польських університетів, а ми задавали запитання. Дуже позитивно і те, що з дітьми підтримують контакт і після вступу, допомагають вирішити проблеми, якщо такі виникають.

Ми обрали Вищу Школу Банкову у Познані, спеціальність Менеджмент приватного бізнесу. Група, в якій навчається Дмитро – інтернаціональна, є студенти з усіх куточків світу: Кенії, Лівії, Індії, Бангладешу, Казахстану, Білорусії та України. Навчання ведеться англійською мовою.

Дмитро зараз на 1 курсі. Розповідає, що часто втомлюється, бо в деякі дні пари тривають з 8.00 до 17.00, але, не зважаючи на це, син задоволений навчанням і радий, що вступив до польського ВИШу. Взагалі, він у нас самостійний, сам приймає рішення, а нас уже ставить перед фактом. Вірю в нього і сподіваюся, що все у нього буде супер.

Ще у мене підростає молодший син, поки що він не визначився, куди хоче вступати, але ми не відкидаємо варіант Польщі. Тим більше, позитивний досвід у нас уже є.