19.09.2017

1. Вчіть слова правильно! Вивчати нову мову, означає вивчати нові слова. Але це не означає, що потрібно запам’ятовувати усе. Вивчайте найпоширеніші конструкції, які використовуються найчастіше. Для цього чудово підійде метод карток: з одного боку написане запитання, з іншого – відповідь.

2. Вивчайте споріднені слова. Вони «справжні друзі» слів вашої рідної мови, які мають таке ж або близьке значення. Якщо ж це польська мова – шанси зростають втричі, адже це близька до нашої слов’янська мова, яка має багато слів зі спільним коренем. Вам неодмінно пощастить!

3. Не обовязково подорожувати. Повітря іншої країне не змусить заговорити новою мовою. Якщо вам необхідно зануритися в іноземну, її можна слухати, зокрема за допомогою ресурсу Tunein.com, де зібрано понад 100тисяч іноземних радіостанцій. З такою ж назвою є і безкоштовний мобільний додаток. Також можна використовувати відеоролики на YouTube Trends Dashboard чи фільми в з субтитрами.

4. Тренуйтесь по Skype і не тільки. Якщо мета вивчення мови це – спілкування на ній, допомогти досягти цілі допоможе носій мови. Зустріти його не так вже й складно, наприклад, на сайті Italki.comможна знайти професійних викладачів, неформалье навчання і просто співрозмовників.

5. Поповнюйте словниковий запас за допомогою мнемоніки. Механічного повторювання недостатньо. Для сів, які йдуть туго, можна використовувати мнемоніку – мистецтво запам’ятовувати. Наприклад, придумати коротку смішну історію, яка буде асоціюватися із цим словом.

Успіхів вам в опануванні нової мови! Пам’ятайте, лише 10% людей світу не здатні до вивчення мов.